Nové zmluvy s VšZP od 1.1.2019 podpíše ZAP centrálne

 

Vážení členovia Zväzu ambulatných poskytovateľov (ZAP),

v nadväznosti na udalosti posledných hodín týkajúcich sa (ne)zmluvného vzťahu so Všeobecnou zdravotnou posiťovňou, a.s. (VšZP) Vám pre úplnosť informácie k podpisovaniu zmlúv o poskytovaní zdravotnej starostlivosti členov ZAP s VšZP s účinnosťou od 1.1.2019 oznamujeme nasledovné:

  1. Členom ZAP, ktorí si už vopred podpísali individuálne dodatky k zmluve alebo nové zmluvy budú platiť tieto nimi individuálne podpísané zmluvy a ZAP za nich k 1.1.2019 nové zmluvy podpisovať nebude.
  2. Za všetkých tých členov ZAP, ktorí dodnes dodatky ani zmuvy s VšZP individuákne nepodpísali, podpíše nové zmluvy predstavenstvo ZAP centrálne v Bratislave a VšZP Vám ich bude doručovať ako zvyčajne. Samozrejme s  výnimkou tých členov ZAP, ktorí aj napriek Vyhláseniu ZAP zo dňa 31.12.2018 nemajú záujem zmluvu s VšZP od 1.1.2019 podpísať. O tejto skutočnosti prosím informujte obratom ZAP e-mailom na riaditel@zapsk.sk.
  3. Generálne riaditeľka VšZP v zmysle svojho vyhlásenia zo dňa 31.12.2018: https://www.vszp.sk/novinky/vyhlasenie-generalnej-riaditelky-vszp-k-zmene-postoja-vedenia-zap.html  garantuje, že je pripravená v najbližších šiestich mesiacoch intenzívne a korektne rokovať o nových cenových podmienkach platných od 1. 7. 2019 so zástupcami jednotlivých odborností. Preto najneskôr k 1.7.2019 budú zjednotené zmluvné aj cenové podmienky zmlúv všetkých členov ZAP podľa segmentov a odborností.

 

      Ďakujeme Vám za spoluprácu a želáme úspešné vykročenie do nového, lepšieho roku 2019!

      Váš Zväz ambulantných poskytovateľov

 

 

One thought on “Nové zmluvy s VšZP od 1.1.2019 podpíše ZAP centrálne

Pridaj komentár

Začnite písať... Pre zrušenie stlačte ESC.

Na začiatok