5 thoughts on “Otvorený list generálnej riaditeľke VšZP (27.11.2018)

 1. Ahojte dostali ste mail od p.Ing.Horvatha podpredsedu predstavenstva o ukončení rokovania so Zapom?A tiež jeho prílohu na podpìsanie novèho dodatku?Máme ho doručiť do zajtra do 12 hod .Hahaha .To je už aké zùfalstvo ?!Tak vydržíme nie?

 2. Mail sme dostali aj my, včera popoludní. Čo máme robiť? Nevieme si predstaviť nezmluvný vzťah. Zatiaľ však nepodpisujeme. Sme VLD.
  Ako však budeme ošetrovať pacientov od 1.12.2018 ? Predpisovať lieky? Pacient bude myslieť v prvom rade sám na seba, keď bude vedieť, že inde dodatky podpísali, vezme kartu a pôjde inde. Žiaľ, tu u nás má kde ísť. Najviac ma hnevá tá naša roztrieštenosť a štrajkokazi medzi nami. Prečo sa už všetci ambulantní lekári nedáme dokopy?

  1. Dobrý deň!

   Myslím si, že mnohí podpísali, pretože napr. u nás je už mnoho lekárov v dôchodkovom veku, nadsluhujú alebo sú tesne pred dôchodkom.Už by dávno boli odišli..Nemajú komu ambulancie odstúpiť… Tak proste robia…Myslím si, že už nemajú síl na žiadne boje, čo sa tiež dá pochopiť.A myslím, si, že aj tí, ktorí sú mladší a je nás naozaj pár, že podpísali, aj keď tvrdia, že nie.O niektorých viem, že sú v Zdravite…

   1. Ak teda už nemajú síl na ďalšie boje, tak by mohli mať o to viacej osobnej hrdosti a teraz majú možno poslednú šancu ju prejaviť. Ide o elementárnu úctu medzi ľudmi, skupinami ľudí. A keď je po nej šliapané, vtedy treba vystrieť svoj chrbát pozrieť sa realite do očí. Potom príde i nová sila a chuť do života….

Pridaj komentár

Začnite písať... Pre zrušenie stlačte ESC.

Na začiatok