Vypracujme si systém a poskytnime si vzájomné výhody vo svojej sieti poskytovateľov. Kontaktujme sa, buďme kolegiálni a doprajme si navzájom!

Tlačová správa ZAP (10.12.2018) – Fakty a mýty o zabezpečení dostupnosti zdravotnej starostlivosti na Slovensku po 1.1.2019

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

4 komentáre

 1. Jana Priputníková

  Kolegovia!
  Máme echo od pacientov – klientov VšZP, že pobočky podávajú pravidelné denné hlásenia do centra o situácii s ošetrovaním poistencov VšZP, takže nebojme sa komunikovať s pacientami o našich výhradách a vysvetľujme – teraz je ten najvhodnejší čas, aby nemali skreslené info len z médií alebo jednostranné vyhlásenia zo strany poisťovne. Ľudia nechcú chodiť inam, sú spokojní s našimi službami a dokonca sú ochotní aj platiť za ne! Vážme si to! Posielajme ich tiež na pobočky, nech im „ich poisťovňa“ vysvetľuje, prečo si oni ako riadni poistenci „najsilnejšej“ poisťovne budú musieť svoje vyšetrenia u nás platiť; aby mali reálny obraz o tom, aká situácia nastane, keď sa staneme nezmluvnými.
  Vydržme!

 2. Mám malú pripomienku : Je 5826 neštátnych poskytovateľov. Ale sú aj nejaké ďalšie – nemocničné,
  ktoré sa počítajú do siete?

 3. Dnes som si prečítala članok v novinách ,citujem :VšZP hrozí 166-tisícová pokuta.Tisícka lekárov s ňou stále nepodpísala zmluvu.Prosím ,nepodpisujme zmluvy a vydržme.V jednote je sila.

 4. Mariana Hamzová

  Včera som pacienta vyšetrila za priamu platbu, dala blok, bol s ňou dnes na VšZP. Tam vypísal papiere a pracovníčka VšZP ho donútila napísať na formulár ani nie polovičnú sumu, než akú dal za ošetrenie!
  Ten pacient si to uvedomil až vonku. Vraj sa tam ešte vráti urobiť poriadok!

  Takže aj takto poisťovňa zavádza a klame svojich poistencov!
  Asi sú v koncoch a ich prázdne sľuby do vetra, že všetko uhradia, tiež.

Pridať komentár