Vypracujme si systém a poskytnime si vzájomné výhody vo svojej sieti poskytovateľov. Kontaktujme sa, buďme kolegiálni a doprajme si navzájom!

9 komentárov

  1. Keď budme nezmluvní, musíme mať pokladňu, aspoň virtuálnu? Nestačia príjmové doklady očíslované?

  2. Neinkasujem priame platby, teda nemá m virtuálnu pokladňu. Idem aktivovať.

    • Ja mám kvôli pár výkonom:posudok pre soc. a komerčnú poisťovňu, plynové injekcie/3 Eurá za sedenie- nikto to radšej nechce!!!/ a tiež iné výkony, ak by si chcel zaplatiť. Ale upozorňujem, že ak sú hradené poisťovňou a napr. je pacient dlžník a nemá nárok na odkladnú zdrav. starostlivosť alebo u nás nie je poistený, ale v zahraničí, tak Vás musí písomne požiadať.Tak je to právne O.K.Tlačivo žiadosti/ vzor nám niekto poslal, už neviem kto- asi komora../ a cenník mám vyvesené pred ambulanciou a tiež cenník musí schváliť samosprávny kraj a vždy , ak sa zmení.Iba pre vysvetlenie…

  3. …aLE ZAP píše sms, že máme sledovať túto stránku, že tu budú podrobné inštrukcie.

  4. Jana Priputníková

    Vydržme! Nedajme sa zastrašiť! VšZP sa správa arogantne, ale toto jej správanie ju „zlomí“! Nemá nás kým nahradiť, nie je nás toľko, aby si vedela pokryť sieť bez nás … A skôr či neskôr bude musieť rozprávať. Treba zapojiť aj poistencov, aby sa informovali telefonicky na pobočkách VšZP ohľadne preplatenia vyšetrení. Keď budú mať niekoľko desiatok telefonátov denne od poistencov, tak sa bude musieť k tomu postaviť konštruktívnejšie.

  5. Inštrukcie o tom, čo máme robiť, sú už na stránke.

Pridať komentár