Želáme vám veselé Vianoce plné lásky

Milí kolegovia, želáme vám veselé Vianoce plné lásky, radosti a pokoja. Nezabudnite si vychutnať vzácne chvíle v kruhu rodiny a priateľov a načerpať energiu do roka 2024, ktorý nech je plný úspechov, zdravia a ďalších úspešne zdolaných výziev, ktorým spolu neustále čelíme.

Ďakujeme za vašu prácu a prajeme vám krásne sviatky a šťastný nový rok!

 

One thought on “Želáme vám veselé Vianoce plné lásky

  1. Dobrý deň. Chcem sa opýtať predstavenstva ZAPu, ako je možné, že im unikla zákonnosť vystavovania PN špecialistami. Ako je to možné? Komu budeme vystavovať PN? My nemáme kapitovaných pacientov, tých majú len všeobecní lekári.
    Už teraz je problém prijať nových pacientov do starostlivosti po prepustení z nemocnice a teraz bude ešte väčší. Kedy to budeme robiť? 1 euro je výsmech! Veď tu nejde o 1 smiešne euro ale o zdravie pacienta, posúdenie ďalšej spôsobilosti na prácu. Máme si dorábať certifikáty alebo atestácie z pracovného lekárstva? Niekto ohrozuje ambulaný sektor odlivom špecialistov dôchodcov – nie je to úmysel? Niekomu nedochádza, že už nikto do špecializovanej ambulancie nepríde pracovať.
    Zelenú majú len všeobecní lekári – zvyšuje sa im kapitácia, rozširujú sa možnosti špecializovanej práce a administratívu presúvajú na nás a zadarmo.

Pridaj komentár

Začnite písať... Pre zrušenie stlačte ESC.

Na začiatok