Vypracujme si systém a poskytnime si vzájomné výhody vo svojej sieti poskytovateľov. Kontaktujme sa, buďme kolegiálni a doprajme si navzájom!

Usmernenie MZ SR k testovaniu pacientov (7.9.2021)

 

Dovoľujeme si vás informovať, že dňa 07.09.2021 Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky aktualizovalo Usmernenie k testovaniu pacientov, zamestnancov a osôb zúčastňujúcich sa praktickej odbornej prípravy v ústavných zdravotníckych zariadeniach (nemocniciach), poliklinikách, zdravotných strediskách združujúcich zdravotnícke zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti a ambulanciách.

Celé znenie usmernenia je zverejnené nižšie:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

 

2 komentáre

  1. Chcela by som sa opýtať, prečo sa ZAP neozve do médii aj za nás ambulantnych lekárov? Ani my už nevládzeme. Robím OL. Nielen nemocnicni lekári sú už vyčerpaní. Nech si pridu pozrieť jeden deň na ambulancii. Telefón za telefónom, poučenia COVID pacientov, vyšetrovanie pacientov na ambulancii, vypisovanie PN, zasielanie liekov, prehliadky, posudky… Bez prestávky, bez obedov… Tretia vlna horšia ako druhá. Dokedy to máme vydržať my? Totálna nechuť do prace. Rátam dní odchodu do dôchodku.

Pridať komentár