Vypracujme si systém a poskytnime si vzájomné výhody vo svojej sieti poskytovateľov. Kontaktujme sa, buďme kolegiálni a doprajme si navzájom!

Výzva ZAP Ústrednému krízovému štábu Ministerstva vnútra SR na súčinnosť (16.3.2020)

 

Dňa 16. marca 2020 vyzval Zväz ambulantných poskytovateľov v mene všetkých poskytovateľov ambulantnej zdravotnej starostlivosti a v nadväznosti na vyhlásenie núdzového stavu v oblasti zdravotníctva Ústredný krízový štáb Ministerstva vnútra SR a Vládu SR o súčinnosť za účelom prijatia neodkladných opatrení na zabezpečenie kontinuálneho fungovania ambulantnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Aktuálne čakáme na stanovisko k predmetnej veci. Po obdržaní vyjadrenia vás budeme obratom informovať.

ZAP je pripravený kedykoľvek poskytnúť potrebnú súčinnosť na zabránenie šírenia vírusu COVID-19 tak, aby mohli aj ambulantní lekári zabezpečovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti bez ohrozenia zdravia a životov seba a ostatných.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

2 komentáre

 1. Dana Vavricová Ďureje

  ďakujem pekne ZAP-u , za túto snahu, verím, že situácia bude krízová všade, ale pri minimálnom príme prežijem možno mesiac, dva… . Vďaka, Vavricová

 2. Ivan Dziewicz

  Ďakujem ZAP ,že ako jediný si všíma okrem iného aj ekonomické problemy ŠAS a snaží sa situáciu riešiť !!!!!
  Prajem Vám veľa trpezlivosti a úspechov vo vyjednávaní a verím že kompetentní si tiež uvedomia že ak padne SAS skolabuje postupne celé zdravotníctvo , lebo pandemia na slovensku ešte len začína !!
  Bez pomoci štátu resp. ZP situáciu určite nezvládneme .
  Ešte raz Vám ďakujem !!!

Pridať komentár